Bakan Muş’tan basında yer alan tezlere ait açıklama

Muş, Twitter hesabından paylaşım yaptı.

Paylaşımında, bugün birtakım basın-yayın organlarında yer alan argümanların temelsiz olduğunu bildiren Muş, Ankara’da bir restoran çıkışında daha evvel hiçbir surette tanımadığı ve görüşmediği bir kişinin yanına gelmesi sonucunda çekilen birkaç fotoğraf üzerinden, kimi internet sitelerinde şahsına yönelik bir iftira kampanyası başlatıldığını vurguladı.

Muş, büsbütün tesadüf yapıtı ayaküstü bir müsabaka sonucunda çekilen fotoğraf üzerinden, tanımadığı bir şahsın daha sonraki yargı safahatıyla ilişkilendirilmesinin birtakım arka niyetli çevrelerin amaçlı çarpıtması olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

“Sürekli alanda vatandaşlarımızla iç içe olan bir bakan olarak, yanıma gelen her vatandaşımızı dinlemekte ve talep etmeleri halinde fotoğraf çekmelerini müsaade etmekteyim. Bugün birtakım basın-yayın organlarında yer alan haberde ismi geçen soruşturma ve bu soruşturma kapsamında yargılananlarla hiçbir irtibatım olmamıştır, olması da mümkün değildir. Çamur At izi kalsın saikiyle hareket edenler şunu bilmeli ki, çok şükür bizim başımız dik, alnımız ak… Devletimize erdemle hizmet ediyoruz. Hiçbir iftira kampanyası bizi yolumuzdan alıkoyamaz. Bu çarpıtma haberi yaparak, şahsıma yönelik iftira kampanyası yürütenler hakkında, türel haklarımı gizli tutacağımın bilinmesini kamuoyunun dikkatine sunarım.”

KAYNAK: AA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.