Finans Gurusu: Treni Kaçırmayın! Seçimim Bu Altcoin!

Finans gurusuna göre XRP, 0,65 dolar seviyesine fırlatacak büyük bir ralli düzenlemeden önce 0,38 dolarla en düşük seviyeye inecek. Guru, altcoin için ‘Bu fırsatı kaçırmayın!’ diyor.

Evai CEO’su: XRP’de olmak için heyecan verici bir zaman

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, uzmanlar son zamanlarda XRP’ye özel bir ilgi gösteriyor. Yapay zeka destekli kripto derecelendirme kaynağı Evai’nin CEO’su Matthew Dixon, varlığın bir sonraki yönünü tahmin eden en son finans uzmanı oldu. Dixon, altcoin projesinin öngörülebilir gelecekte 0,65 $ seviyesine fırlayacağına inanıyor.

Finans uzmanı, daha önceki bulgularına dayanan bir takip analizi yapıyor. Bu bağlamda Dixon, XRP’nin önceden belirlenen yönde hareket etmeye devam ettiğini ve önceki grafiğini güncelleme ihtiyacını ortadan kaldırdığını vurguluyor. Uzman, tahminine ilişkin olarak şu açıklamayı yapıyor:

Öngördüğümüz yolu harfiyen takip ettiği için XRP üzerindeki etiketlemeyi güncellemeye gerek yok. X dalgası yukarı, ardından Y dalgası aşağı yönlü tamamlandığında, bazı mükemmel risk ödül oranları sunacak. Bu bir kez daha kriptoda olmak için heyecan verici bir zaman. Tekneyi kaçırmayın

Uzmanın altcoin için belirlediği rota

Finans uzmanı, 4 saatlik bir XRP grafiğinden elde edilen verilere atıf yapıyor. Bu bağlamda, XRP’nin Dalga X olarak adlandırdığı şeyi tamamlamak için başlangıçta 0,49 dolar fiyat bölgesine yükseleceğini tahmin ediyor. Daha sonra, XRP’nin önümüzdeki ay 0,38 dolara kadar büyük bir düşüş yaşamasını bekliyor. Bu, Dalga Y’nin tamamlandığını temsil edecek.

Ancak Dixon, altcoin fiyatının bu konumdan bir geri dönüş yapmaya hazır olduğunu belirtiyor. Ona göre, XRP toparlanarak 0,65 dolar seviyesine fırlayacak. Bu arada, XRP’nin bu bölgeyi en son Mayıs 2022’de gördüğünü belirtmek gerekiyor. Bu durumda 0,38 dolardan 0,65 dolara yükselmesi %71’lik bir artışa işaret edecek. Dixon’a göre, XRP’nin 0,38 dolar seviyesine düşmesi, yatırımcıların varlıklarını artırmak için faydalanabilecekleri cazip bir fırsat sunacak. Uzman, “Burada bazı mükemmel risk-ödül oranları olacak. Bu bir kez daha kriptoda olmak için heyecan verici bir zaman. Tekneyi kaçırmayın” diyor.

Başka bir analist de XRP için benzer bir artış öngörüyor

Analist Egrag da XRP’nin daha yükseklere doğru yolculuğunda 0,6 dolara doğru bir fiyat artışı öngörüyor. Egrag yakın tarihli bir analizinde, günlük zaman diliminde belirlediği mini azalan kanalın üzerinde kapanabilirse muhtemelen altcoin’in 0,67 dolara fırlayacağını söylüyor.

Bu arada, XRP basın zamanında 0,46 dolar seviyesinin üzerinde kalmaya devam ediyor. Altcoin, son 24 saatte %0,58 artışla 0,4628 dolardan işlem görüyor. Bu arada, XRP geçtiğimiz hafta %9,36 oranında değer kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir