Haftalık Finansal Astroloji Yorumu: 6 – 12 Mart Haftası Para Durumunuzu Neler Bekliyor?

7 Mart Salı günü Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, Satürn’ün burç değiştirmek üzere olduğu saatlere denk geleceğinden kaos, düzen, sorumluluk ve sonuç anlamına geliyor. Bir de mükemmellik arayışı, özgüven eksikliğine de yol açabilir. Bu dolunayın yöneticisi Balık olduğundan, ‘su’ konuşacağız bir yandan da. Yer yer kaderci yer yer detaylara hakim olma isteği ne olursa olsun eyleme geçme dürtüsüyle baya bir zorlayacak o yüzden adıma atarken biraz daha düşünmekte fayda var. Ancak eğitim için de doğru zamanlar olsa da aklınızın nasıl çalıştığını da bir daha sorgulamanız gerekecek. Şimdi gelelim tüm bunlar burçlara ve paraya nasıl yansıyacak? Önce yükselen olmak üzere burcunuza etkisini de bu hafta sizi para konularında neler bekliyor öğrenmek için buyurun?

Koç ve Yükselen Koçlar♈

Bu aralar Merkür Balık burcunda olduğu için sevgili Koç ve yükselen Koç, kendini dinginlik ararken bulabilirsin. Miras konuları gündeme gelebilir, aile içi çatışmalardan uzak durursanız hesap kitapları da çözebilirsiniz. Piyasalar bu dönem karışık ancak sakinlik isteği güvenli limanlara yönlendirebilir. Tutum da öne çıkabilir. Böylelikle belki de kazanç daha çabuk gelebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa ♉

Riski seven Boğa ve Yükselen Boğalar bu dönem ekip çalışmasına daha yatkın olurken, ay başında Merkür’ün Balık burcuna girmesi kariyerin için de önemli haberler taşıyor. 7 Mart Dolunay’ı ile geçen yıldan bu yana kardan zarar ettiğini düşünürken, bu döngünün bittiğine de şahit olabilirsin. Bir de hobilerine yönelirken, bunların sana kazandıracaklarına da bir dönüp bakarsan yeni kapılar açabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler ♊

Kariyer odaklı İkizler ve Yükselen İkizler, gayrimenkul tarafında bu haftadan itibaren biraz aktif olabilirsiniz. Son 2-3 yılını bir gözden geçirince ‘nerede kaybettim?’, ‘neden karşılığını alamıyorum?’ dediklerin artık cevapları vermeye başlıyor. İşinle ilgili yeni teknikler öğrenmek için de tam vakti. Sorumluluklar artırma vakti geldi.

Yengeç ve Yükselen Yengeç ♋

Eğitim ya da kendini duyurma arifesindesin. Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç, özellikle yurt dışı kaynaklı konular bu dönem yeni bir aşamaya geçiyor. Sözleşme, anlaşma yapmak için de çok uygun bir dönem. Merkür Balık senin de özellikle kardeşlerinle son 2-3 yıldır hangi konuyu çözemediyseniz ö-çözmenizi sağlayacak.

Aslan ve Yükselen Aslan♌

Salı günkü dolunay, Aslan ve Yükselen Aslanlar için para evini aydınlatıyor. Yeni yöntemler, kaynaklar ve iş getirebilir. Kredi ya da ödemelerde kolaylıklar gelebilir ya da bir yerlerden destek görebilirsin. Satürn’deki biten Kova başlayan Balık seyriyse son yıllarda sorunlu iş hayatına yeni bir soluk getirecek.

Başak ve Yükselen Başak ♍

Sevgili Başak ve Yükselen Başak, dolunay kariyerinle ilgili bir netlik yaratabilir. Son yıllarda sorun yaşadığın ne varsa yeni sorumluluklarla birlikte ödemeler yolda. İş hayatında bir miktar üstüne gelindiğini hissetsen de sakin kalman gerekiyor. Bir de yatırım tarafında biraz daha cesaretle risk almanın zamanı geldi.

Terazi ve Yükselen Terazi ♎

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler, dolunay senin için biraz bilinçaltı demek. Korkularının üstüne gitmezsen, onlar senin üstüne gelecek. Yaptığın yatırımlarda kaçtığın ne varsa biraz daha cesaret vakti. Yeni projelerin var aklında ancak bunlar yurt dışı, eğitim ya da iş ama bunlar için de yine ilk adımı sen atabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep ♏

Senin gibi doğuştan bir yatırımcı nasıl bu eksi bakiyeyle yaşar Akrep ve Yükselen Akrep, tabi ki beklediğin kazancı bu hafta görebilirsin. Geçen hafta sürpriz tekliflerle afallarken, dolunay sana, yeni projeler için güç verecek. Yeni projeler yoksa da aklın olmayan ve hobilerinle alakalı bir girişim seni bekliyor.

Yay ve Yükselen Yay♐

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar, bu hafta aşk ya da ailede bazı değişiklikler olabilir ama sonunda sana gerçekten iyi gelecek bu değişiklik. Salı günkü dolunay ise kariyerin için zirvede bir final ya da uzun zamandır süren pazarlıkların bitmesi demek. Satürn’ün Balık’ı da bunu gerçekten destekliyor. Çifte kavrulmuş kariyer baskısı iyi bir gelir anlamına da gelebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak♑

Ev konusunda sorun neyse çözülüyor. Alacaksa mısın satacak mısın sen karar ver. Dolunay ise seni biraz bulunduğun yerden uzaklaştırabilir. Belki kısa bir eğitim seyahati, belki de bir yurt dışı görüşmesi. Ancak son iki yılda neyi değiştirdiysen ya da neye yatırım yaptıysan onun için hasat vakti geldi.

Kova ve Yükselen Kova ♒

Beklediğin zam gelmemiş olabilir, gelen iş teklifini beğenmemiş olabilirsin sevgili Kova ve Yükselen Kovalar, o zaman sen ne istiyorsan onu söyle almanın vakti olabilir. Tabi biraz gerçekçi olmakta da fayda var. Dolunay ile odak noktan para olacak. Miras, kredi, yatırım konularında bu hafta netleşirken, beklediğini getiriyi sağlamayan kısımlardan da beklediklerin geliyor artık.

Balık ve Yükselen Balık ♓

Geçen hafta başlayan şanslı dönem bu hafta artarak sürecek. Toplantılar, görüşmelere, pazarlıklar bitiyor. Yaratıcılığını kullanır, fikirlerini açıklarsan dikkat çekebilirsin. Ancak biraz da ‘tamam mı? devam mı?’ sorusunu sorduğun hayati dönemeçlere dikkat ederek şansını kullanmalısın. Çıkman gereken bir yatırımsa iyi hesap yapmalısın.

Haftaya görüşmek üzere! Bize olanları yazmayı unutmayın?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir