İzmir’de 100. yıl şöleni: Ve Tarkan sahnede…

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı Tarkan konseri ile kutlanıyor. İzmirTube isimli YouTube kanalından canlı yayınlanan görsel şöleni, 100 binden fazla kişi izliyor.

VE TARKAN SAHNEDE

Ünlü sanatçı Tarkan, saatler 22.00’yi gösterdiğinde sahneye çıktı.

Binlerce kişinin alandan, binlerce kişinin ise canlı olarak takip ettiği Megastar, ‘Yolla’ müziğiyle açılış yaptı. Kutlamalar, YouTube’dan canlı yayımlanıyor.

KONSERİN YERİ DEĞİŞMİŞTİ

İzmir’in kurtuluş yıl dönümü aktiflikleri kapsamında bugün düzenlenecek Tarkan konseri öncesi facianın eşiğinden dönülmüştü. Cumhuriyet Meydanı yakınında kordon uzunluğunda yaklaşık 1 hafta evvel dev sahnenin heyetimi için çalışma başlatılmıştı.

Sahne, müzik sistemi ve uzaktaki seyircilerin izleyebilmesi emeliyle dev ekranların konseyimi için gruplar çalışmalarını sürdürürken; platform, şimdi belirlenemeyen bir nedenle çökmüştü. Olayda, platformun yakınında bulunan 1 kişi hafif yaralanmıştı.

HAYRANLAR, SABAH SAATLERİNDE YERİNİ ALDI

Son olarak, konserin Gündoğdu Meydanı’nda yapılacağı duyurulmuş ve Tarkan’ın çıkacağı yeni sahne hazırlanmıştı. 

Sanatçının hayranları, sabahın erken saatlerinden itibaren alanı doldurmaya başladı. Sahnenin yakınındaki çimlerde vakit geçirenler, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.