Pixel 8 Pro tasarımı ile selefini andırıyor!

OnLeaks ve Smartprix, Pixel 8 Pro tasarımının renderları olduğunu söyledikleri görüntüler paylaştı. İlk bakışta Pixel 8 Pro, Pixel 7 Pro’nun ince bir evrimi gibi görünüyor. Avucunuzun içine girmemesi için köşeler daha yuvarlak hale getirildi ve üç lensli arka kamera dizisi (ana, ultra geniş ve telefoto) tek bir kesikte toplandı.

Bununla birlikte, göze çarpan bir işlevsel gelişme de olabilir. Arka dizi ayrıca flaşın altında bilinmeyen bir sensör içeriyor gibi görünüyor. OnLeaks ve Smartprix, bunun bir derinlik veya makro sensör olabileceğini tahmin ediyor, ancak artırılmış gerçeklik, portreler ve düşük ışıklı fotoğrafları geliştirmek için LiDAR veya diğer teknolojileri de göz ardı edemeyiz.

Pixel 8 Pro tasarımı ile selefini andırıyor!

Pixel 8 ailesinin birçok detayı hala gizemini koruyor. Bununla birlikte, daha önce ortaya çıkarılan ipuçları, mağazada bazı kamera yükseltmeleri olabileceğini gösteriyor. Aralık ayında Kuba Wojciechowski, yeni telefonların kademeli HDR veya aynı anda birden fazla poz yakalayan bir teknik kullanabileceğini ima eden bir kod keşfetti. Bununla, nesneleri bulanıklaştırabilecek uzun çekim süreleri olmadan genişletilmiş bir dinamik aralık elde edebilirsiniz. Pixel 8 serisinin, performansı ve verimliliği artırabilecek üçüncü nesil bir Tensor çipi kullanması da muhtemel.

Google, Pixel 7 için geçen yılki önizlemeyi tekrarlarsa, sonbaharın başlarında yapılacak lansmandan önce 10 Mayıs’ta I/O’da Pixel 8 serisine kısa bir bakış atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir