Şevval Şahin’in tatil rotası!

13 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şevval Şahin, altı yaşında Londra’da yaşamaya başladı. Doğu Londra Üniversitesi Moda İşletmesi Bölümünde eğitim gördü. Miss Turkey 2018 yarışmasında birinci seçildi. Bu derecesiyle Miss World 2018’de Türkiye adına yarışmaya hak kazandı.

“ÇOĞU TATİLİM SPONTANE GELİŞİYOR”

MAG Temmuz sayısına röportaj veren tescilli güzel, 2022 yazı için tatil planlarını anlattı: Çoğu tatilim spontane gelişiyor. Plan yapsam da en son kararım o anki moduma göre değişebilir. Şu an ajandamda yazılan tatillerim Mikonos, İbiza, Capri, Kapadokya, Çeşme ve Bodrum.

“ADADA İNANILMAZ HATIRLARA BİRİKTİRDİM”

Unutamadığınız tatil anısı sorulan Şevval Şahin, “İlk Endonezya tatilinde telefonum çekmedi ve tüm tatil boyunca adada inanılmaz hatıralar biriktirdim” yanıtını verdi.

TÜRKİYE’DE BODRUM, DÜNYADA MİAMİ

400 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı iddialı pozlarla adından söz ettiren 22 yaşındaki model, “Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri?” sorusu üzerine ise şu ifadelerini kullandı:

Türkiye’de en sevdiğim tatil yeri galiba Bodrum. Annemle babamın burada sekiz yıl yaşamış olması, bende Bodrum’un ev olduğu hissini yaratıyor ve kesinlikle mekânlar, oteller, hizmet çok iyi. Dünyada en sevdiğim tatil yerini söylemek çok zor olur ama sanırım Miami.

“TABİİ Kİ RENGARENK BİKİNİLERİM”

Bu yılki tatil bavulu favorilerini anlatan Şevval Şahin, “Tatil bavul favorilerim kesinlikle iyi güneş kremi ve vücut yağı. Terliklerim, kocaman hasır plaj çantam ve tabii ki rengârenk bikinilerim” şeklinde konuştu.

Öte yandan ünlü manken, zaman geçirmekten en çok keyif aldığı tatil partnerlerinin ise arkadaşları ve ailesi olduğunu söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.