Süleyman Soylu medrese hocaları ile mescitte görüştü

Ağrı’ya giden İçişleri Bakanı Soylu, mescitte medrese hocalarıyla bir araya geldi. Süleyman Soylu’nun buradaki fotoğrafını paylaşan Ağrı Belediye Başkanı AKP’li Savcı Sayan, “Süleyman Soylu, Mele ve Medrese temsilcilerimizle önemli ve gerekli bir sohbet gerçekleştirdi” dedi.

SİYASET 20.03.2022 08:16

Süleyman Soylu medrese hocaları ile mescitte görüştü

Abone Ol google-news

Bazı temaslarda bulunmak üzere Ağrı’ya giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ilk olarak Ağrı’nın Taşlıçay İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Vali Osman Varol ve Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mehmet Çimen ile Taşlıçay ilçesine geçti.

Buradaki İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Soylu, sohbet ettiği asker ve korucularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘ÖNEMLİ VE GEREKLİ SOHBET’

Taşlıçay’daki ziyaretin ardından Ağrı merkeze geçen Bakan Soylu, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Belediye Başkanı Savcı Sayan ve beraberindekilerle il merkezindeki İmam Buhari Mescidi’ni ziyaret etti.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, ziyaretin fotoğrafını “Ağrı’da bulunan İçişler bakanımız sayın Süleyman Soylu, Mele ve Medrese temsilcilerimizle önemli ve gerekli bir sohbet gerçekleştirdi” notuyla paylaştı.

Ağrı’da bulunan İçişler bakanımız sayın ⁦@suleymansoylu⁩ Mele ve Medrese temsilcilerimizle önemli ve gerekli bir sohbet gerçekleştirdi.. pic.twitter.com/zv7JvXQqYK

— Savcı Sayan

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.