Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya’da artık ikinci etap satışta!

Sur Yapı İdare Şurası Lideri Z. Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’nın yurt içinden ve dışından ağır ilgi gördüğünü belirterek “İkinci etabımızı planladığımızdan 6 ay evvel satışa sunduk. İkinci etap meskenlerimiz de tıpkı birinci etapta olduğu üzere 5 yıldızlı otel konforunda, ömür uzunluğu tatil imkânı sunuyor” dedi.

Sur Yapı Grubu’nun Antalya’da hayata geçirdiği Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya’nın ikinci etabı satışa sunuldu. 1 hafta fiyatına ömür uzunluğu tatil yapma imkânı sunan Sur Yapı Tatil Konutları Antalya, pandemide değişen tatil gereksinimlerine karşılık verirken sakinlerine yatırımlarını enflasyona karşı koruyarak tatilden para kazanma imkânı sağlıyor. 24 ay vade farksız olarak taksitlendirilen tapulu devre mülklerin fiyatları ise yaz dönemine özel olarak 130 bin TL’den başlıyor.

‘Planladığımızdan 6 ay evvel satışa sunduk’

Sur Yapı İdare Şurası Lideri Z. Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’nın yurt içi ve dışından ağır ilgi gördüğünü belirterek “İkinci etabımızı planladığımızdan 6 ay evvel satışa sunduk. İkinci etap konutlarımız de tıpkı birinci etapta olduğu üzere 5 yıldızlı otel konforunda, ömür uzunluğu tatil imkânı sunuyor” dedi.

Elmas, Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya projesiyle devre mülk alıcısına Antalya’nın dört mevsim yaşayan iklimi ve eşsiz tabiatında dört mevsim tatil ayrıcalığını vaat ettiklerini söz ederek; “Yeni jenerasyon tatil anlayışıyla tasarlanan Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya hem pandeminin değiştirdiği tatil alışkanlıklarına hem de tüm dünyayla birlikte ülkemizde de hakim olan ekonomik şartlara uygun yeni bir tatil konsepti olarak öne çıkıyor. Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya’dan konut alanlar, kendi meskenlerinin mahremiyeti ve hijyeninde 5 yıldızlı otel konforunda tatil yaparken projenin sunduğunu ‘kişiselleştirilmiş hizmet’lerden de doyasıya yararlanabiliyor. Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya, sakinlerine tek valizle kendi konutlarına seyahat yapma, pek çok hizmeti kendi muhtaçlık ve tercihlerine nazaran organize edebilme imkânı veriyor’’ dedi.

Yeni jenerasyon tati

Pandemi ve sonrasında pek çok alanda olduğu üzere tatil anlayışında da değişim yaşandığına dikkat çeken Elmas, şunları söyledi:

“Sur Yapı Kümesi olarak değişimi yakından takip ediyor, yılların bilgi birikimi ile geleceğin ömür alanlarını tasarlıyoruz. Bu anlayışla geliştirdiğimiz turizm kesimindeki birinci yatırımımızı da güçlü bir projeyle gerçekleştiriyoruz. Bölüme yalnızca dev bir turizm yatırımı kazandırmakla kalmıyoruz tıpkı vakitte pandemi ve sonrasındaki ekonomik konjonktürün değiştirdiği tatil beklentilerine yeni jenerasyon tahliller getiriyoruz. Pandemiyle birlikte hayatımıza giren yeni olağan, birçok bireyde kalıcı alışkanlıklar geliştirdi ve değişen gereksinimlere paralel olarak insanların doğal bir yönelişi var.  Üzerinde titizlikle çalışarak geliştirdiğimiz Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya’da yeni jenerasyon tatil konutları anlayışına uygun formda tatil ve mesken kavramlarının hayattaki karşılıkları buluşuyor… Öncelikle inanç ve konforu buluşturuyoruz. Tatil Meskenleri konseptinde, evdeymişçesine izole ve güvenlik sağlanırken tıpkı vakitte 5 yıldızlı bir otelin sunduğu konfor ve hizmetler sunuluyor. Resepsiyondan oda servisine kadar 7/24 tüm otel imkanlarına sahip konutunuzda her mevsim özel hissetmeniz sağlanıyor. Sur Yapı Tatil Meskenleri Antalya sakinleri, Kepez kent ormanına komşu pozisyonuyla, pak orman havasında ve mesken konforunda, 5 yıldızlı tesisin imkanlarıyla tatil yapabilecekler.

Kuşaklar uzunluğu tatil

Paylaşım iktisadının gelecekte yükselen bir bedel olarak kendini göstereceğini söz eden Elmas, “Pandemi sonrası ortaya çıkan yüksek enflasyon nedeniyle artan tatil fiyatlarına tahlil getiren ve paylaşım iktisadına dayalı işleyişiyle yıllar ve hatta jenerasyonlar uzunluğu hesaplı tatil avantajı sunan yeni kuşak tatil meskenleri, kendisine yapılan yatırımı enflasyona karşı korurken “tatilden para kazanma” devrinin de kapılarını aralıyor. Tapulu devre mülk sahipleri, tatil tertiplerini yaparken bütçelerini kişi başına hesap etmek yerine bir defa ödeyerek geniş aileleriyle birlikte olmanın tadını çıkarıyor. Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’daki geniş balkonlu meskenler, birçok kişinin konaklamasına imkân tanıyacak halde tasarlandı. 1+1 konutlar 4 kişi, 2+1 konutlar 6 kişi, 3+1 konutlar ise 8 kişi kapasitesine sahip. Devre mülk sakinleri, beyaz eşyalar, oturma kümeleri, küçük konut aletleri ve konut dokuması üzere her türlü gereksinime yanıt veren eşyaları konutlarında kullanıma hazır halde bulacak’’ dedi.

Tatil ve yatırım bir arada

Tatil ve yatırım imkanına dikkat çeken Elmas, şöyle devam etti:

“Yüksek prim ve kira potansiyeliyle getirisi yüksek bir yatırım imkânı sağlayan Sur Yapı Tatil Evleri’nden devre mülk alanlar, isterlerse ayrıcalıklı bir tatil yapıyor, isterlerse tatil hakkını yüksek kira getirisiyle devrederek gelir sağlama bahtına sahip oluyor. Böylelikle Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’dan tapulu mülk alanlar yatırımlarını enflasyona karşı koruyabiliyor ve kıymet artışından faydalanabiliyor.’’

Yaz dönemine özel 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Sur Yapı, yeni jenerasyon tatil meskenlerinden devre mülk almak isteyenler için çok özel bir ödeme planı hazırladı. Tamamı peşin ödemelerde %15 indirim sonrası yaz dönemine özel 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sur Yapı bünyesinde 24 ay vade farksız taksit imkânı

Vadeli ödeme planından faydalanmak isteyenler için toplam fiyatın yüzde 35’ini peşin ödedikten sonra kalan fiyat Sur Yapı bünyesinde vade farksız 24 eşit taksitle ödeyebiliyor. Devre mülk fiyatları, bulunduğu kata, cepheye, metrekareye ve seçilen tarihe nazaran değişiyor. Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’da devre mülk tapusu, payı oranında ve satın alırken belirlediği tarih aralığındaki kullanım haklarıyla tümüyle kişinin kendisine ilişkin oluyor.

Hepsi bizde, tapusu sizde

–         1 hafta fiyatına dört mevsim ayrıcalıklı tatil imkânı.

–         4 mevsim tatil seçenekleri.

–         Birebir gün hem denize girme hem de kayak yapma imkânı.

–         7/24 otel hizmetleriyle 5 yıldızlı tatil konforu.

–         Şahsa özel hizmetler.

–         Paylaşım iktisadıyla hesaplı tatil.

–         Kullanılmadığı devirlerde kiraya verme ve gelir elde etme imkânı.

–         Tapulu mülk avantajıyla enflasyona karşı korunan ve her geçen gün prim yapan bir yatırım.

–         Enflasyon nedeniyle artan tatil fiyatlarına tahlil.

–         Tapulu mülk avantajıyla gelecek nesillere miras bırakma imkânı.

–         1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri.

–         Beyaz eşyalar, oturma kümeleri, küçük konut aletleri ve konut dokumacılığı üzere her türlü muhtaçlığa karşılık veren eşyalarla donatılmış meskenler.

–         Uzman eğitmenlerle kapalı ve açık çocuk oyun alanları.

–         32 bin metrekare ormanlık alana komşu.

–         Özel plaj, kumsallı yüzme havuzu, aquapark’lar, çocuk havuzları, bayanlara özel yüzme havuzlarının, dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu ve zen havuzları.

–         Spa & Wellness, spor kulübü, fitness, yoga, pilates, voleybol, kardio, basketbol, küçük futbol, tenis ve stüdyo dersleri.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.